СКАЙ – Давай втечемо. Відео

Виконавець: СКАЙ

Жанр: Рок

19 червня, 2018

У новій відеороботі групи «СКАЙ» на композицію «Давай втечемо» є всі атрибути красивого літнього відпочинку – сонце, море, красиві дівчата. Відео знято на пісню з нового альбому «Рідкісні птахи». Композиція вже увійшла в щільні ротації на радіо і запам’яталася слухачеві своєю легкістю і безтурботністю.

Кліп знімали в Лос-Анджелесі, Каліфорнія. Зйомки пройшли в кінці великого канадсько-американського туру СКАЙ. Після успішного туру музиканти буквально в останні дні свого перебування в Америці вирішили зняти кліп. Щоб не витрачати час на кастинги, зйомки запросили друзів і шанувальників з Лос-Анджелеса.

Ми зробили легкий літній кліп, щоб всім добре відпочивалось влітку. Море, сонце, гарний настрій і заслужений відпочинок – ось головний посил цієї відеороботи. Гарного відпочинку всім!

розповів про зйомки відео фронтмен гурту «СКАЙ» Олег Собчук

Кліп вийшов по-справжньому літнім і легким – сонячним, позитивним. Від перегляду ролика хочеться зануритися у відпочинок і забути про навколишню метушню. Відеоробота «Давай втечемо» дещо відрізняється від того, що група робила раніше. І це робить кліп ще більш пікантним і оригінальнішим в своїй новизні.

Залишити відгук