Автор і виконавиця улюблених народом пісень «Веселого Різдва», «Ти один на мільйон», «День Валентина», «Йде Весна», «Моя Земля», «Мої сни», «Дякую тобі, рідна школо» нарешті вирішила заявити про себе на всеукраїнському рівні, відзнявши дебютний кліп на нову пісню під назвою «Чиста, як сльоза».

Ось, що розповіла Slavia:
“Після того, як розпався гурт «ДРУЗІ», в якому ми співали разом з чоловіком (тепер відомий, як Дзідзьо), я була більше націлена на розвиток власної студії та підтримку чоловіка. Займалася з учнями вокалом, записувала пісні, виступала. Зараз я тішуся і горджуся успіхами своїх вихованців та чоловіка.
У мене часто просять мінусовки моїх пісень, і я з радістю ними ділюся, бо у самої колись були такі потреби, а не було де взяти. Коли на YouTube знаходжу відео на якусь зі своїх пісень, радію, що народ підхопив, і пісні живуть, і мене це дуже тішить!

Я часто чула від людей: «Чому б тобі не зняти кліп на якусь зі своїх пісень?!» Дійсно, чому б і ні? Відчуваю, що прийшов час! Я вирішила, якщо знімати перший кліп, то тільки на нову пісню. Показала чоловікові (він для мене авторитет в цій справі) кілька варіантів пісень, і продовжила дописувати ту, яка йому сподобалася найбільше. Ця пісня про вічне, про особисте, про моє життя, і те, що я відчуваю в даний період. Ніколи ще так довго не писала пісню. Спочатку не йшло, а потім вийшло 13 куплетів. Довелося відмовитися від більшої половини.
Паралельно працювала над відео. Велике дякую чоловікові, що підтримав мою мрію і, як він каже, не заважав, дозволив пережити це самій, і зробити так, як бачу це я.

Все, що відбувається вперше запам’ятовується на все життя. Я хотіла, щоб мій перший кліп був відзнятий у рідному місті, зі «своїми» людьми. Щоб втілити в життя образ, який я собі уявляла довелося добре попрацювати. Було багато примірок по 3-5 год. Дівчата з салону «Crystal design” сиділи зі мною до пізньої ночі: кроїли, шили, міряли, перешивали, змінювали… Одним словом – творили, за що їм велика подяка!
Перша серйозна відеоробота це так хвилююче. Мені хотілося, щоб усе було просто перфектно. Це тепер я розумію, що до всього треба ставитися простіше, а тоді я забувала поїсти, не могла ночами спокійно спати, писала довгі повідомлення тим, хто був відповідальним за процеси підготовки. Та головне, що в кожну дію я вкладала усю свою любов і отримувала від цього величезне задоволення!

День зйомок був майже ідеальним. Він почався з душевного спокою, молитви. Все було підготовлено, розплановано, всюди встигала вчасно. Це був один з найкращих днів у моєму житті! Зйомки кліпу викликали більше радості і щастя, ніж найкращий відпочинок, що у мене був до цього!
На зйомках я вперше сіла верхи на коня, і навчилася ним керувати, тому, обійшлося без дублера. Доречі, мені дуже сподобалося їздити верхи, і я тепер хочу займатися кінним спортом.
Сюжету, як такого немає, але є акценти, яких додають своїми танцями на муці Саша Прокоп і Юля Дяків. Моя тема – Німфа на Білому коні. Я дуже наполягала, щоб це був саме Єдиноріг, і таки переконала у цьому режисера, яким став Тарас Кохан.

Моїми улюбленими героями з дитинства є Русалонька і Попелюшка. Із завмиранням серця колись дивилася казку «Три горішки для Попелюшки», і уявляла себе в ролі головної героїні. Картинка, яка була в уяві стала реальністю. Це моя казка, якою я хочу поділитися зі всіма вами»!

Залишити відгук