Днями Sonya Kay представила кліп на пісню “Рай”. Це перша спільна робота співачки з відомим українським режисером Дмитром Мухіним. Зйомки проходили в Єгипті, а команді довелося пройти через ряд випробувань.

З Дімою працювалося дуже легко і позитивно. Сміх був всюди. І робота кипіла. Незважаючи на спекотне сонце, піщаний пил, сильний вітер в морі, – він викладався на 100%. У Діми чудово виходить знайти контакт з артистами, що важливо для мене. На майданчику було відчуття, що я знаю цю людину все життя. А на рахунок кліпу: все вийшло, як я і бачила спочатку. Картинка стала м’якою і сонячною… Хочу подякувати всім, хто мені допомагав і творив ці чудові кадри

говорить Sonya Kay.

Sonya Kay – молода і талановита українська співачка. Справжнє ім’я дівчини – Софія Хлябич. Вона народилася 24 листопада 1990 року в Чернівцях. Росла у творчій музичній сім’ї: батько, Сергій, був художнім керівником ансамблю “Черемош”, в якому співала мама, Лідія Ротару, і сестри – Ауріка і Софія Ротару. Софія Михайлівна, до слова, хрещена мати Соні.

Протягом 10 років дівчина навчалася і проживала в Великобританії. Отримала ступінь магістра дизайнера інтер’єрів у Kingston University (Лондон).

Залишити відгук