Трендсеттер сучасної української музики – Sonya Kay представила дебютний міні-альбом під назвою «Слухай моє серце». В ЕР зібрані чотири різнопланові композиції. Дві з них – самостійні пісні: «Дежавю» і «Паралельний світ», а інші це різні аранжування однієї і тієї ж пісні «Слухай Моє Серце.» В даному випадку, співачка з саундпродюсерами OST&Meyer зважилися на такий крок, щоб задовольнити максимальну кількість своїх слухачів і шанувальників.

Коли випускаєш «сингл»- завжди є ризики, що сподобається він не всім. В EP «Слухай моє серце» представлені чотири різні жанри: Dance-Pop, Synthy Pop, Tropical House і Chillout. Я впевнена, що кожен знайде новинку для свого плейлиста

говорить Sonya Kay.

Альбом «Слухай моє серце» пронизаний нотками любові. Співачка впевнена, що ця музика допоможе комусь зміцнити відносини, комусь знайти свою половинку, а кому-то зізнатися в своїх почуттях. У будь-якому випадку, байдужими до неї ніхто не залишиться.

На його створення артистку надихнув її молодий чоловік, ім’я якого довгий час трималося в секреті. Поки відомо лише, що він живе в іншій країні і закоханим вдається зустрітися раз на місяць.

Відносини на відстані – це дуже важко. Листування, смс, дзвінки потрібні кожен день, щоб людина розуміла, що ти про неї думаєш. І бачитися хоча б раз на місяць. Якщо два дні ви не спілкуєтеся, то це несерйозно

говорить співачка.

Відомо, що на одну з пісень вже йде підготовка до зйомок кліпу. Вихід відеороботи запланований на березень.

Нагадаємо – Sonya Kay (справжнє ім’я – Софія Хлябич) в 2016 році почала новий етап кар’єри в українському шоу-бізнесі, змінивши музичний жанр – Тропікал хаус з елементами deep house. З тих пір артистка весь час експериментує, як з репертуаром, привносячи в творчість нові музичні тенденції, так і з образом. Кожна пісня Соні привертає до себе увагу широкої аудиторії в Україні та далеко за її межами, а стильні й незвичайні кліпи набирають стрімку популярність. Так, наприклад, робота «Зоряний саундтрек» за найкоротший час набрав більше 1 000 000 переглядів на YouTube і приніс свої результати. У 2017 році знаменитий американський лейбл кінокомпанії Disney, Disney Music Group запропонував Соні співробітництво – написання пісень-саундтреків для американських фільмів, мультфільмів і телепрограм.

Залишити відгук