Трендсеттер сучасної української музики – Sonya Kay, представила відразу дві версії кліпу на пісню «Слухай моє серце». У новій роботі співачка виступила полотном для художника-імпресіоніста. Режисером кліпу виступив Віктор Скуратовський.

У кліпі «Слухай моє серце» Sonya Kay вдалося поєднати роботу і хобі. Мало хто знає, але Соня сама пише картини. У створенні яскравого кліпу в стилі імпресіонізм брав участь Володимир Любий, член асоціації художників України.

Наше серце як полотно життя. Кожна подія в долі людини не проходить безслідно і залишає свій слід – мазок. Нам хотілося, щоб кожен кадр нової відеороботи викликав емоцію, будь-яку: позитивну або навпаки, але головне, щоб він зачепив. Якщо після перегляду ви залишилися небайдужими, значить ви почули моє серце

ділиться Sonya Kay.

У кожному кадрі – зчитується алегорія закоханості, страху, трагедії … Кожен предмет має свій таємний сенс і несе в собі певний меседж. Палаюча троянда, чоловіче молоко, криваві патьоки по тілу, кожен кадр викликають емоції у глядачів.

Момент мистецтва поливання фарбою, яке відбувається під ритми музики на рухоме тіло – це імпровізація. Я б назвав цей процес якимось таїнством, результат якого не можливо повторити

розповів художник Володимир Любий.

Це не перша спільна робота Sonya Kay і Віктора Скуратовського. Режисер зняв для співачки кліп на пісню «Зоряний саундтрек». Відеоробота принесла Соні популярність, набравши близько 2 мільйонів переглядів на YouTube і викликала великий інтерес з боку широкої глядацької аудиторії.

Це моя третя робота з Сонею – зараз можу з упевненістю сказати, що за час нашого знайомства вона виросла, як справжній артист, який з тонкістю і точністю може передати все, про що співає і говорить. Вона перенесла складності і випробування, що ми перед нею поставили і при цьому передала всі важливі деталі

поділився Віктор Скуратовський.

Постановником кліпу стала відома гімнастка, балетмейстер, режисер і викладач – Ольга Семьошкіна, яка також працює над дебютним концертом Sonya Kay. Концерт-презентація сольної програми відбудеться 27 квітня в Caribbean club. Співачка відкриє глядачам «не побутову реальність», кожна пісня буде показувати окрему життєву історію, а сам концерт, який складається з 2-х частин розповість про Sonya Kay те, що до цього часу залишалося загадкою.

Залишити відгук