Барвисті пейзажі індонезійських островів, історія закоханих, відносини яких перевірені часом і почуттями і фірмове звучання – R’n’B-дует TamerlanAlena представляють новий кліп на пісню “Рано”.

Жіночна краса і привабливість Олени і благородна мужність Тамерлана в творчому тандемі створюють магнетичну атмосферу в кліпі, наповненому фарбами природи, сонцем і хвилями романтичного настрою.

Цього разу TamerlanAlena, які є співавторами синглу, вирішили виступити і в ролі творців відео. У кліпі Alena проникливо співає в оточенні мальовничої природи островів, демонструє свою спокусливу і підтягнуту фігур у відкритому басейні під дощем, а Tamerlan читає реп у старовинних мегалітів-пам’яток, впевнено крокуючи по краю високого обриву, вітаючи океан. У фіналі пара ніжно зустрічає один одного на тлі неймовірного заходу.

Ми максимально спробували передати умиротворений і одночасно ритмічне настрій пісні” Рано “в новому кліпі. Так надихнулися красою індонезійської природи, що питання де саме знімати кліп було вирішено відразу. Жодна інша місцевість не підкреслила б романтичність і настрій цієї пісні краще обраної. Ці фарби, які повністю заповнюють свідомість! Неймовірна природи! Все виходило красиво з першого дубля! Сподіваємося, нам вдалося передати атмосферу і красу в кадрі, яка була на зйомках і глядачі також перенесуться разом з нами в ці вражаючі пейзажі і переймуться піснею і кліпом,

розповіли TamerlanAlena.

Презентований раніше сингл «Рано» впевнено зайняв своє місце в ефірах радіостанцій і на повторі в списках відтворення слухачів. Цікаво, що емоційність сюжету пісні автор слів Tamerlan передав через народний фольклор – українські прислів’я та приказки, які разом з модною мелодією синглу, написаної Alena, придбали в тексті сучасне звучання і трендовість.

Завантажити / прослухати:
Залишити відгук