TANA - ZEMLYA

TANA – ZEMLYA

Виконавець: TANA

Жанр: Електронна

8 серпня, 2018

TANA – це інтернаціональна група з українським корінням, яка виконує музику в стилях: future bass, electronic chillout, downtempo.
ZEMLYA – це історія про людей і їх взаємини. Головний рядок пісні – “Не важливо хто ти і я … адже це наша земля”, – розповідає солістка колективу.

Композиція ZEMLYA створювалась протягом декількох місяців і пережила безліч змін. Близько десяти людей взяли участь в створенні треку. Текст до пісні написала солістка гурту спільно з відомим саунд-продюсером Юрієм Трохименко і Дариною Сумською.

Варто відзначити, що новий сингл групи TANA відрізняється своїм цікавим та імпульсивним звучанням. Це – симбіоз EDM музики і тривожних африканських мотивів.

Саме своїй команді присвятила новий хіт фронтвумен проекту.

Пісня “ZEMLYA” – велика праця для мене. У неї я вклала душу і переживання. Але не тільки свої, а й учасників команди. Особливо яскраво виявилися вподобання нашого барабанщика. Він афроамериканець і саме він надихнув мене на створення такої музики. Пісня також присвячена моєму творчому батьку Юрію Трохименку, якого не стало в грудні 2017-го року. Саме він першим повірив в мій потенціал …

розповіла фронтвумен TANA

Залишити відгук
Увійти: