Тартак та Арсен Мірзоян - Знаєш Мій День. Відео

Тартак та Арсен Мірзоян – Знаєш Мій День. Відео

Виконавець: Арсен Мірзоян, Тартак

Жанр: Поп

24 листопада, 2017

Цей кліп – унікальний експеримент, який дозволив авторам пісні абсолютно вільно виразити себе.

Незвичайні образи Олександра Положинського та Арсена Мірзояна, раритетний Dodge Charger 1972 року, пейзажі Славутича, інтригуючий сюжет і несподіваний фінал – це все зібралося в новій відеороботі на пісню “Знаєш Мій День” гурту Тартак та Арсена Мірзояна.

Автором ідеї кліпу і режисером виступив сам Сашко Положинський, який говорить:

Багато років тому, коли я вперше побачив місто Славутич, він мені настільки сподобався, що я відразу захотів там зняти відеокліп. Довгий час думки – що саме там зняти, ніяк не приходили, хоча в самому місті я буваю досить часто і маю там багато друзів. І ось нарешті, під конкретну пісню, з’явилася конкретна сюжетна лінія, і я зрозумів, що втілю цей свій задум саме в Славутичі.

Роль Арсена Мірзояна теж не обмежилася лише майстерною акторською грою, – його пропозиції і імпровізації в момент зйомок значно вплинули на остаточну версію представленого відео. Тому можна говорити, що цей кліп – унікальний експеримент, який дозволив авторам пісні абсолютно вільно виразити себе і передати своє бачення цієї відеоісторії.

Пісня “Знаєш Мій День” увійде до альбому “АнТАРТАКтида. Частина Перша”, що складається виключно з дуетів і саундпродюсування, і аранжуванням якого займається Артур Данієлян. Деякі з пісень можна буде вперше почути в рамках презентації нової програми “анТАРТАКтида” на великому сольному концерті гурту Тартак вже 2 грудня 2017 року столичному клубі Sentrum.

Історія створення пісні: Олександр Положинський дружить з Арсеном Мірзояном вже багато років, з цікавістю спостерігає за його творчим шляхом і особливо радів, коли Арсен презентував свій дебютний альбом “Ґудзикі”.

Я, звичайно, цей альбом “заслухав до дірок”. Але є одна неприємність, пов’язана з цим альбомом. Ті пісні з нього, які я не дуже люблю, він почав розкручувати, вони стали хітами, він постійно їх виконує на концертах. Але є одна пісня, яку я полюбив більше з усього альбому, а Арсен їй якось зовсім мало уваги приділяє: дуже рідко виконує на концертах, як і не відзняв кліп … Ця пісня називається “Курям На Сміх”. Тому, щоб дати пісні друге життя, я взяв з приспіву рядки, які мене найбільше зачіпають в ній, дописав до них свої куплети, і вийшла зовсім нова пісня і за змістом, і за звучанням, над яким, до речі, прекрасно попрацював відомий саунд -продюсер Артур Данієлян, і яка, сподіваюся, сподобається багатьом

Залишити відгук