Інколи таке трапляється, що одній групі пісня не дуже пасує, тоді вони дарують її своїм друзям і вже в друзів композиція звучить краще і зовсім по-іншому. Саме так і трапилося з прем’єрою пісні «Вір» від групи TaRuta. Ось як звучить ця історія у короткому викладі фронтмена Євгена Їжака:

У нас є дуже класні друзі — литовський гурт Skille — і в них є класна пісня, український варіант якої вони нам і подарували: життєствердна і позитивна пісня. Ми з ними давно дружимо і це для нас норма — обмінюватися піснями. Є пісні, які одному гуртові пасують більше, ніж іншому, хоча і писали її інші музиканти. Таке іноді буває.

Отож Skille теж пробували її виконати, але текст виявився для них складним, тому те, що ви зараз почуєте, це вже обробка Віктора Винника з групою МЕРІ. Литовської він не знає, але текст переробляти довелося саме йому. І ось як …

Був український варіант цієї литовської пісні і литовці навіть намагалися в Україні заспівати її. Але вона їм не пішла, бо українці не розуміють литовських реалій. Тому Віктор Винник з Мері зробив адаптацію.

Джерело: fdr.com.ua

Залишити відгук