Фаворитка минулорічного Національного відбору на “Євробачення”, TAYANNA, презентувала пісню “Леля”, з якою побореться за право представляти Україну на міжнародному конкурсі в Лісабоні.

Автором слів і музики до пісні “Леля” виступила сама співачка, а саундпродюсером став Віталій Телезін, який також привніс своє звучання в кілька треків з альбому “Тримай мене”.

Всупереч очікуванням шанувальників, які звикли чути у виконанні TAYANNA лірику, виступ співачки об’єднає в собі позитив, драйв, танці і віртуозний вокал.

Моя пісня – це в хорошому сенсі неоретро. Мені подобаються поп-діви 60-70-х, це були сильні, харизматичні жінки. Європа надто звикла до того, що у нас все “не так”. На цей раз Україна може виступити з яскравою запальною піснею. Щоб не трапилося, пісня і танець роблять наше життя кращим. Думаю, що час показати свій сильний дух. Своїм виступом я хочу дати приклад українцям: все можливо, якщо віриш і, незважаючи на труднощі, йдеш до своєї мети,

прокоментувала TAYANNA.

Ми раді брати участь в національному відборі, нам є що показати. В минулому році TAYANNA була за крок від перемоги, але країна зробила вибір і ми опинилися далеко від призового місця. У цьому році і у Тані, і у телеглядачів є другий шанс. Мені дуже цікаво, хто буде представляти нашу країну!

додав продюсер співачки Алан Бадоєв.

Нагадаємо, TAYANNA виступить 17 лютого у другому півфіналі Нацвідбору під порядковим номером 4.

Залишити відгук