THE HARDKISS - Хто, як не ти. Lyric відео

THE HARDKISS – Хто, як не ти. Lyric відео

Виконавець: THE HARDKISS

Жанр: Поп

8 серпня, 2019

Нове відео «Хто, як НЕ ти», наочно, показує нам, як людина є частиною природи. Солістка гурту Юлія Саніна знову вражає своїми кардинальними змінами образів. Один за іншим, вона приміряє на себе то ніжні, то зухвалі амплуа, контрастно граючи на почуттях і емоціях глядачів.

В якомусь роді, її можна порівняти з самою природою. Образи героїні змінюють один одного, точно як змінюються і пори року. Спочатку ми бачимо її ніжною навесні, прикрашеної квітами і романтичним настроєм, а через деякий час темною і похмурою восени в чорному пір’ї, сумбурно розповідає про свої почуття.

Пісня була написана в Буковелі. Можливо, через це тематика дуже природна. Я співаю про те, що добре бути листочком, який мчить за вітром, і добре бути вітром, який обдуває-обіймає кохану, і птахом тільки в твоїх мережах. Пісня добре звучала під гітару, але ми знайшли той самий саунд, щоб вона залишилась легкою, але зі своєю родзинкою,

так прокоментувала нову роботу Юлія Саніна.

Варто відзначити, що сама пісня, дійсно, легка, як цей «листочок», про який говорить співачка, але в той же час, вона контрастна. Цю легкість вдало розбавили елементи «родзинки», які, на протязі всього звучання, тримають слухача «в тонусі»

Завантажити / прослухати:

Залишити відгук