Популярна українська група The Hardkiss представляє відео на пісню “Мелодія” – третій сингл майбутнього альбому “Залізна ластівка”.

Це історія про щасливе кохання. Це визнання дівчини, маніфест коханій людині. Коли людина закохана – вона нікого і нічого навколо не помічає. Коханий – він єдиний у своєму роді, він як мелодія звучить у всьому навколо: космосі, свідомості, душі. Мені дуже хотілося передати в пісні, а Валу показати в кліпі, що любов – вона дуже різна і багатогранна. У кожного в житті своя мелодія. Для когось це кохана людина, для батьків – їхні діти, для когось ще – кращий друг. Так, хтось так і не знайшов свою мелодію, він самотній. Але він її шукає, а коли знайде – піде в неї з головою, зануриться в цей Космос.

розповідає про концепцію відео “Мелодія” солістка Юлія Саніна

Режисером нового відео виступив Валерій Бебко, оператором став Ярослав Пілунський.

Історія кліпу “Мелодія” розгортається в двох площинах. Це Земля, 50-і роки, вулиця, на якій люди поспішають у своїх справах і не помічають прибулиців з майбутнього. Друга площина – це Космос, в якому і розгортається історія кохання двох астронавтів. Від цієї любові все навколо вибухає і розбивається на атоми.

розповідає Вал

Третій студійний альбом The Hardkiss “Залізна ластівка” вийде у вересні, а 19 жовтня група представить його на великому шоу в київському Палаці спорту.

Залишити відгук