THE HARDKISS - Серце. Відео

THE HARDKISS – Серце. Відео

Виконавець: THE HARDKISS

Жанр: Рок

12 березня, 2019

Український гурт “The Hardkiss” представив нову відеороботу на пісню «Серце». Композиція входить в альбом «Залізна ластівка», який вийшов в минулому році.

Режисери нової роботи – лідери групи Валерій Бебко і Юлія Саніна. Локацією стало село Субіч біля Кам’янець-Подільського, де знаходяться руїни скельного монастиря і каплиця святої Марії Магдалини. За словами Бебко, група хотіла показати «те, чого від The ​​Hardkiss точно ніхто не очікував – танець».

Танцювати я вирішила сама. Я сама повинна була розповісти цю історію. Нам дуже пощастило з хореографом-постановником – нею стала Марина Кущова, яка відмінно розбирається в стилі контемпорарі … Наш танець не мав бути сексуальним і простим. Він повинен був бути дивним, емоційним і «говорячим». У мене було півтора тижні, щоб відрепетирувати – кожен день тренування, а після них удари і синці. Мене це не зупиняло.

розповіла Юлія Саніна

Образ Юлія придумала собі сама. Втілили його в життя стилісти групи Слава Чайка та Віталій Дацюк. За словами Саніної, «не було завдання виглядати красиво і гарно танцювати, хотілося виглядати дивно і при цьому ніжно. У нас було завдання – максимально передати настрій пісні, стан, коли людина збирає всі сили, що залишилися, щоб сказати іншому: «Я відпускаю тебе, щоб ти міг літати і жити кращим життям». Слава Богу, мені не доводилося переживати ці почуття, але мені здається, що це неймовірний подвиг – відпускати, коли сильно любиш».

Нагадаємо, в грудні вийшов кліп на пісню The Hardkiss «Коханці», заради якого були побудовані декорації міста.

Завантажити / прослухати:

Залишити відгук
Увійти: