Українська альтернативна група THE MAUNT випустила міні-альбом «Escape». «Escape» – стильний, стриманий модерн-рок. THE MAUNT обрушуються на слухача потужними рифами, не бояться розмаху і тіні великих класиків. «Losing Control» вирішується патетичним арт-роком з відгомонами Pink Floyd, в той час як динамічні, агресивні «Running» і «Otherside» не загубилися б на будь-якому із знакових альтернативних альбомів 90-х.

У процесі роботи над новим релізом ми, нарешті, знайшли свою ідентичність. Перш за все, власне впізнаване звучання. Воно в балансі гітарного та електронного саунду

зізнається фронтмен українського гурту THE MAUNT Алекс Форст

Новий міні-альбом «Escape» – багатошарова, кінематографічна музика з безліччю замислів і прихованих меседжів. П’ять пісень про важливе: очікування, ілюзії, страхи, сумніви, мрії.

Алекс Форст не приховує основних джерел свого натхнення. Фундаментальний influence для THE MAUNT – творчість групи Nine Inch Nails.

Ми граємо альтернативну музику з ухилом в індастріал-рок

каже музикант.

Новий міні-альбом THE MAUNT не позбавлений хітового потенціалу. Поряд з трьома композиціями на англійській мові, група представила і дві українські пісні – «Дим» і «Сни».

«Дим» про ті моменти в житті людини, коли здається, ніби всі обставини проти тебе. Таке буває, але важливо пам’ятати, що вихід є завжди. «Сни», в свою чергу, продовжує тему, порушену в пісні Running». Ми часто замінюємо реальний світ вигаданим і потрапляємо у замкнене коло, з якого хотіли б вибратися, щоб досягти в житті більшого, але тепер воліємо реальних дій мрії

розповідає Алекс Форст.

Додамо, що Алекс Форст і клавішник Олександр Писарчук з THE MAUNT також є авторами проекту Transcript – його музику часто можна почути на показах українських дизайнерів.

В альбомі Escape ми свідомо вирішили запозичити багато підходів і елементів з Transcript. Дали проявитись цьому проекту в музиці THE MAUNT

зазначають музиканти.

Робота над новим міні-альбомом велася з березня 2017 року. Велика частина матеріалу була записана в київській студії «pm_sound».

Залишити відгук