11 жовтня 2018 року проект Жені Толочного TOLO4NYI презентував другий альбом. EP “Серце з краю” – це п’ять пісень, записаних в Києві в період з 2017 по 2018 рік. Разом з Женею, над матеріалом до альбому в чотирьох різних студіях працювали п’ять молодих українських саундпродюсерів: Кирило Матюшенко, wavewalkrs (Юра Водолазький і Микита Рева), Саша Чунін, Данило Марін. Обкладинку альбому створила дизайнер Настя Ахрамеєва.

Для мене це дуже важливий крок – створення EP українською мовою, де тексти ми одягли в модний саунд. Для роботи над міні-альбомом” Серце з краю “я зібрав команду найактуальніших для мене українських саундпродюсерів. Це люди, які відчувають тренди і створюють їх. у нас вийшло поєднати тексти українською і дошкульні біти в цілісний альбом. Загорнув я все це в поп-обкладинку. я дуже вдячний всім хто працював над альбомом, за те що надихнули мене і додали душу музиці, яку я рік створював в домашній студії.

“Серце з краю” – це гра слів. Головний трек альбому “про дівчину без серця” і одночасно про вибір бути не схожим на інших, про можливість наповнити своє життя і серце новим змістом,

розповідає Женя Толочний.


TOLO4NYI – нова українська музика, поп-рок. У червні 2016 Женя Толочний представив дебютний міні-альбом “ЧорнеБіле”, восени 2016 зіграв перший сольний концерт в київському тисячнику Atlas. Потім шукав новий звук і нові пісні. Крім авторського проекту, Женя вже кілька років є музикантом і вокалістом групи Скрябін.

Залишити відгук