Столична інді формація The Same Toy поповнює свою історію релізів новою роботою – “Ваші голоси”. Сингл присвячено Новому року, новим надіям та незмінною темою лірики гурту – ніхто не зробить вас щасливими окрім вас самих. ??

Ідея новорічного треку з’явилась ще кілька років тому, але ніяк не доходили руки, не вистачало часу… Цього року часу не стало бiльше, проте ця пiсня повинна була народитись саме цього року, саме за таких обставин.

говорить фронтмен The Same Toy Станіслав Занкевич.

Пiсня “Вашi голоси” була майже готова до запису, проте за кiлька днiв до запланованоï дати, аранжування та, вiдповiдно, настрiй треку змiнилися абсолютно повністю!

Спочатку це була типово танцювальна індітроніка. Але “прогнавши” трек з сотню разів стало зрозуміло, що хочеться чогось спокійнішого, теплого та бiльш атмосферного. Скажімо, це трек присвячений 1 січня, коли хочеться відпочити вiд бiганини минулого року та спланувати цiлi на рiк майбутнiй

каже барабанщик Артем Паламарчук.

“Ваші голоси” – продовження експериментів та розкриття нових жанрів для The Same Toy, які пропагують незважаючи на обставини рухатись вперед з позитивним ставленням до життя!

Тож відпочинемо, помiркуємо, у чому ми стали краще в минулому роцi та помріємо під “Ваші голоси” про новi звершення та плани уже в наступному році

Залишити відгук