У кліпі на пісню “Тебе хочу” співачка Наталя Валевська зважилася не тільки оголитися, але і доволі натуралістично зіграла любовні сцени з красенем-атлетом.

Складність зйомок полягала в тому, що в ній були дуже відверті для мене сцени. Було дуже не просто щиро зіграти свою любов і пристрасть до іншого чоловіка. Але я впоралася з поставленим завданням. Що стосується чоловіка, то він не тільки не протестував, а, навпаки, пишався мною і брав безпосередню участь у створенні моїх сексуальних образів. Звичайно, пікантні сцени в кліпі не викликали у нього особливого захоплення, але заради ідеї він був готовий це терпіти.

До підбору актора ми поставилися дуже відповідально, тому що саме мій чоловік Володя вибирав кандидатуру чоловіка, який повинен був зіграти мого коханця. Так що цю роль ми довірили особистому тренеру мого чоловіка.

Коли ми зробили Вані пропозицію, він відразу ж погодився, не підозрюючи, що буде грати відверті сцени в присутності Володі … Ну, далі було, звичайно ж, все дуже цікаво і складно! Але, слава богу, все пройшло відмінно, і я думаю, що у нас все дуже навіть непогано вийшло.

поділилась співачка

Залишити відгук