Пісня BEREZA – бере своє коріння із народного звучання, це сучасна версія народної пісні «Чом ти білая береза». Традиційну версію пісні виконує фольклорний колектив «Берегиня», село Клепачі, Хорольського р-ну, Полтавської області. З сумної ліричної пісні «Чом ти білая береза» перетворилася на енергійну та життєрадісну. Особливості тексту в пісні збережені. Учасниці «Берегиня» були дещо шоковані новим звучанням – електронніка, драм-н-бейс, дроп, електрофанк і фольково-трансовий бридж – тим не менш, залишилися задоволені, що пісня, яку виконували їхні бабусі і прабабусі, має отримати нове життя.

Ми хотіли показати як круто в сучасному аранжуванні може звучати українська народна пісня. Пісня BEREZA – це мікс стилів, які звучать дуже органічно: електронне звучання у вступі, приспів – це взагалі драм-н-бейс, другий куплет – це треп, далі знову драм-н-бейсовий, дроп, в третій частині – це електрофанк і фольково-трансовий бридж.

Нам хотілось створити щось життєрадісне і енергійне, надати друге життя народній пісні. Пісня про те, що дівчина закохалась не в того і не в той час.

коментує співачка

VILNA – новий український музичний проект, фіналіст і відкриття національного відбору на «Евробачення 2018».

Залишити відгук