Віталій Козловський представляє кліп на пісню “Мала”, режисером відео став Олександр Філатович.
Зйомки проходили в Києві, тому в кліпі можна побачити мальовничі кадри міста. Деякі з них – з незвичних ракурсів.

Під час зйомок в столиці був сонячний день, але при цьому найемоційніший і найзворушливіший момент знятий під дощем: для цієї сцени на знімальний майданчик привезли цистерну води, якою протягом півгодини поливали Віталія та героїню.

Головну роль в кліпі зіграла американська модель українського походження Вікторія Любухіна. Спеціально на зйомки вона прилетіла з Майамі.

У відеокліпі також з’являються відома блогер та «мама року» Аліна Шаманська, актор Олександр Скрипниченко, фотограф Ольга Крилова, юні моделі lady Evelina та Адель Назарчук, модель Діана Швидка.

Якщо практично в усіх попередніх кліпах Віталія Козловского відбувалася класична лав-сторі, а сам співак завжди був у центрі сюжету, то історія в кліпі “Мала” куди складніша та драматичніша. До речі, Віталій з’являєтся в абсолютно новому для нього амплуа.

В основі відео – життя та особиста драма головної героїні. І абсолютно неочікуваний фінал. Кліп розкриває головне посилання, яке Віталій вклав в пісню: “Незалежно від того, наскільки складні ситуації відбуваються в житті, ніколи не потрібно здаватися. Адже найбільше щастя часом приходить тоді, коли його навіть не чекаєш. Ще буде сонце і світ, ще прийде твій новий день. Лише повір!”

Завантажити / прослухати:
Залишити відгук