Віталій Козловський - Моє море. Відео

Віталій Козловський – Моє море. Відео

Виконавець: Віталій Козловський

Жанр: Поп

6 жовтня, 2017

Віталій Козловський зізнається, що море, про яке він співає, – це не курорт в звичному розумінні слова. Його море – цей стан душі.
Це море почуттів.
Саме тому в новому відео глядачі не побачать очікуваних, судячи з назви пісні – моря, пляжу, сонця. Вони побачать історію, яку артист пережив сам.

Сюжет кліпу – це історія почуттів того, від кого з деяких причин йде кохана людина.

розповідає співак.

Коли таке трапляється, ти живеш нібито ” наполовину”. Відчуття такі, що дивишся всього половину телевізора і не бачиш усієї картинки, читаєш лише половину книги, в якій обриваються рядки. І від усіх звичних тобі в побуті речей залишаються тільки нефункціональні половинки. Це алегорія, але вона дуже чітко передає стан душі людини в мить, коли її залишає любов.

Втілити непростий задум відео вдалося не без копіткої роботи групи постановників. Вони змогли створити інтер’єр квартир Віталія і його коханої, усі предмети в яких відповідали ідеї про розділення на половини того, що раніше було єдиним і неподільним цілим. Від найдрібніших деталей до великої техніки – всього, що оточує героїв в їх повсякденному житті. Не стали виключенням навіть такі предмети інтер’єру як холодильник і пральна машина. Це була найскладніша частина роботи для реквізиторів. Героїнею кліпу стала Валерія Самчилєєва – 26-річна актриса і за сумісництвом перекладач з трьох мов. Вона зіграла роль коханої артиста і під об’єктивом відеокамери так само, як і він, пережила і відчула увесь драматизм розлучення закоханих.

Залишити відгук