«Гіпнотизер» – перший трек з нового проекту, над яким Євген Могилевський працював протягом останнього часу й результатом якого став альбом “Сьома печатка Галілея”, який повністю буде презентовано наприкінці 2018 року.

Був такий цирк-шапіто у Києві, який кожного року розташовувався біля метро «Нивки». А потім якогось року він зник. Тобто вони кудись поїхали і все. А у мене виникла ідея, що його там ніколи і не було. Що це був сеанс масового гіпнозу і всі кияни були під гіпнозом і того цирку ніколи там і не було.

коментує ідею відео Євген Могилевський

Над створенням відеокліпу працював знайомий артиста – художник Богдан Голоколосов. Робота велась паралельно – Євген працював над піснею, а Богдан малював містичне відео. Про містичність свідчить не тільки назва «Гіпнотизер». Євген Могилевський написав її як власну візію однієї історії з життя Києва.

Наразі Євген зібрав концертний склад, та планує вже через кілька місяців вийти на сцену з новою групою та зіграти чимало запальних концертів. Обіцяє, що це буде весело.

Новий сингл був записаний в київській студії Bobina Records саундпродюсером Дмитром Хомулком, який співпрацював з чималою кількістю відомих артистів (Бумбокс, O.Torvald, Антитіла та інші).

Залишити відгук