Фіналісти «Х-фактор»-8 гурт Юркеш та Даша Ступак, презентували свою першу спільну роботу «Nеправильна Lюбов». Додамо, що цього разу Даша Ступак співає під псевдонімом DarWish.

Романтична пісня сподобалася шанувальникам артистів і викликала багато схвальних коментарів в мережі, проте без хейтерів не обійшлось. Юрко не звик мовчати на свого роду провакації і відповів на загал коментарем під композицією на Ютуб.

Говорити про музику все-одно, що танцювати про архітектуру, але як автор музики і слів все-таки внесу деякі пояснення, аби уникнути негативу, бо як на мене, саме під цією піснею він не зовсім доречний. Так, саунд і мелодія саме “звідти” і навіть не з 90-х, а з радянських 80-х. Я спеціально зробив таке аранжування. Гадаєте, я не можу “манатіків” з “манікенами” запросити для такого проекту??? Н***я??? Я люблю пісні радянських авторів, в яких є мелодія, що торкає душу. Саме душею, а не вухами я би радив вам слухати цю пісню, не звертаючи увагу “модні” чи ні тут звучки. То все другорядне. Ця пісня дуже особиста для мене, я би навіть сказав інтимна. І я не боюся відкривати свої щирі почуття, бо вони на 100% чесні. А правда для мене понад усе…А рима “кров-любов” думаєте тому, що я примітивний поет??? Я багато чого наримував за своє життя. І філософського і так просто дивного і не зрозумілого…Це моя “фішка”, як Тарантіно в своїх “камео”. Я це роблю СПЕЦІАЛЬНО!!! А може ви ідеальні і ніколи не кохали, не боялись, не лажали, не були не зрозумілими і смішними… Неправильними???

різко відповів артист

Залишити відгук