Дует ЖЕМЧУГ презентує кліп на україномовну композицію «Я віріла». Авторами слів і музики традиційно виступили самі артистки Анна Алішер та Олена Жемчуг. Режисер відеокліпу – Радислав Лукін. Він же раніше створював кліпи таким групам, як KAZAKY, OLEYNIK, МАЧЕТЕ, ТОКІО і іншим.

Дводенні зйомки проходили в Парижі і в місті Довіль, на березі Атлантичного океану, який вважається” королем норманських пляжів, що надихало ще більше,

ділиться враженнями солістка дуету Альона Жемчуг.

Париж – одна суцільна локація. В такому місті все місця неймовірно красиве. Знімальний процес тривав цілодобово, ми практично не спали, але це того варте! Ми показали і міські пам’ятки, і божевільні види Франції. Вразив Довіль, де небо, здавалося, лежить на дні океану.

поділилася співачка і солістка Анна Алішер.

Також знімали біля Пантеону і Монмартра, Ейфелевої вежі і Тріумфальної арки, Паризької філармонії.

Послухавши пісню “Я віріла”, я відразу побачив кадри майбутнього кліпу. Париж – місто кохання! В даній композиції поєднання мелодійності з чітко вираженими інструментами, додають національний колорит в трек. Ми не просто працювали, а проживали маленьку історію життя, наповнюючи себе рідкісними емоціями. Вся зйомка пройшла, як на одному диханні!

поділився Радислав Лукін.

Залишити відгук