Злата Огневич - DOLONI. Відео

Злата Огневич – DOLONI. Відео

Виконавець: Злата Огневич

Жанр: Поп, Танцювальна

27 липня, 2018

У своєму новому відео українська співачка Злата Огневич вирішила зробити акцент на красі українського острова Джарилгач, про існування якого багато хто навіть не здогадується. Чудове місце в Херсонській області стало об’єктом для зйомки нового кліпу Злати Огнєвіч на пісню DOLONI, автором якої традиційно став Михайло Некрасов і Mike Jr.J з США, а слова до пісні написала сама Злата в співавторстві з Melada Moar.

Дві доби на початку липня тривали зйомки відео на чолі з режисером кліпу Костянтином Гордієнко, з яким Злата Огнєвіч вже працювала над кліпами “Танцювати” і “Do мене”.

Літній саунд і заводні ритми вирішили екранізувати там, де мало хто був з українців, але ж це місце по праву називають “українськими Мальдівами”.

Наша країна має унікальну, неповторну красу! Є безліч місць, про які ми з вами навіть не здогадуємося. Справжнім відкриттям для мене став острів Джарилгач і тому мій новий кліп про Україну, яку ви ще не бачили

каже Злата Огнєвіч про прем’єру свого нового кліпу DOLONI.

Також Злата Огнєвіч розповіла, що на написання тексту пісні її надихнули шанувальники на численних концертах, які вона дає.

Пісня “DOLONI” дуже знакова для мене! Не тільки тому, що ми робили її з хлопцями з іншого континенту, а й тому, що вона з’явиться в моєму першому альбомі. Зараз я працюю над ним, і відчуваю величезне натхнення, як ніколи! Текст до цієї пісні прийшов вночі, після мого концерту, коли я згадувала глядачів, їх долоні і написала частину приспіву.

Залишити відгук