Злата Огневич – Солодка Кара. Відео

Злата Огневич – Солодка Кара. Відео

Виконавець: Злата Огневич

Жанр: Поп

23 травня, 2019

Мінімалізм, оголені емоції і хаотичні танці – ключові моменти прем’єри від української артистки Злати Огнєвіч.

Нова відеоробота Злати Огнєвіч “Солодка кара” акцентує увагу глядачів на відсутності гриму і фальшивих декорацій, якими переповнене життя сучасної людини. Щоб максимально передати настрій і сенс кліпу Злата вирішила, що зйомки її нового відео повинні відбутися на покинутому заводі в центрі Києва, який вже більше двадцяти років не функціонує.

Кліп “Солодка кара” вийшов неймовірно мінімалістичним на противагу тотальному нав’язуванню стереотипів про те, що життя потрібно показувати суто з найкрасивіших і гламурних сторін, навіть якщо це не співпадає з реальністю.

Крім покинутого заводу в якості локації для зйомок, Злата Огнєвіч вирішила доповнити свій посил дуже аскетичними і стриманими образами, вона продовжила свою філософію в сценічних костюмах і не робила ставку на оголену натуру.

Сексуальна енергія людини – не в оголеному тілі! Вона в погляді, в рухах, в тих незрозумілих позитивних вібраціях, які ти відчуваєш, дивлячись на людину,

говорить Злата Огнєвіч про свій новий кліп “Солодка кара”.

Цю локацію ми вибрали тому, що я хочу донести – не варто прив’язуватися до речей, до обставин. Я люблю висловлювати те, що у мене всередині за допомогою себе самої, а не завдяки ідеальній картинці навколо.

Крім того, в кліпі Злата уособлює острівець спокою серед хаосу, що твориться навколо неї на знімальному майданчику. Саме ця сюжетна лінія перегукується з емоційним станом закоханої людини, яка намагається впоратися зі своїми почуттями, які налинули раптово. А рядки з пісні “Бачиш мене – і землетрус”, “Годі вдаватся, что незворушний”, “Дотик до тебе – і зриває дах” – ідеально описують те, що відбувається в кліпі “Солодка кара”.

Режисерами кліпу “Солодка кара” став відомий тандем Денис Маноха і Максим Шелковников. Новий сингл Злати Огнєвіч увійде у другий студійний альбом, над яким вона активно працює паралельно з підготовкою до концертного туру по США і Канаді.

Залишити відгук