Злата Огневич – Do мене. Відео

Виконавець: Злата Огневич

Жанр: Електронна, Танцювальна

14 лютого, 2018

Кліп на на пісню #Doмене знімався в День народження артистки – 12 січня. Разом зі знімальною групою Злата Огнєвіч провела добу на майданчику, де під керівництвом режисера Костянтина Гордієнка була знята нова відеоробота.

Робота #Doмене вийшла легкою, невимушеною і в той же час з підкресленим мінімалізмом. Режисер Костянтин Гордієнко та Злата Огнєвіч вирішили зробити акцент на танцях і хореографії, тому до зйомок кліпу відбувся кастинг серед найкращих танцюристів України.

Для мене це знакове відео, воно було знято в мій День народження. І воно про любов і знято з любов’ю. Тому і прем’єра в День закоханих. Я свідомо відмовилася від традиційного святкування, тому що в цей день витає особлива атмосфера. Тому всі емоції, які я отримала в цей день, віддані цій відеороботі. Мені здається, глядач через екран зможе відчути той позитив, який переповнював мене на зйомках,

говорить Злата Огнєвіч.

Відео знято з переважанням всіх відтінків бузкового. Як відомо, саме цей колір був визнаний трендовим на початку 2018 року. Костюми Злати і танцюристів максимально доповнюють загальний задум кліпу і гармонійно підкреслюють стиль співачки.

Варто відзначити, початок року для Злати Огнєвіч вже став досить плідним. Так, за підсумками минулого року її хіт “Танцювати” став одним з найбільш ротованих в Україні, а її поява на сцені “Голосу країни” з композицією “One day” викликала бурхливі обговорення. Відео цього виступу у восьмому сезоні телепрокта за тиждень тільки в YouTube зібрало понад мільйон переглядів.

Залишити відгук